SLOAirsoft novičke-Ptujska Legija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SLOAirsoft novičke-Ptujska Legija

za vse ki imajo radi airsoft
 
KazaloKazalo  PortalPortal  GalleryGallery  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  

 

 Mozilla Firefox 3

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Mark
Admin
Admin



Število prispevkov : 52
Age : 31
Location : Ljubljana
Registration date : 08/06/2008

Mozilla Firefox 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Mozilla Firefox 3   Mozilla Firefox 3 Icon_minitimePet Jun 20, 2008 1:47 am

Gotovo ste se večkrat potiho ali naglas vprašali, kdaj bo izšla nova
različica brskalnika Firefox - 3? Mozillin razvojni center je naposled
objavil uradni datum:


torek, 17. junij 2008
Torej je že zunaj.

Download here

Delite izkušnje z nami napišite spodaj kako se vam zdi!
Nov Mozilla Firefox naj bi bil varnejši, hitrejši, lažji za uporabnika, več možnosti...
Spletni brskalnik Firefox 3 je v prvih 24 urah k sebi preneslo več kot 8,3 milijona uporabnikov, kar je novi rekord, ki so ga že vpisali v Gunessovo knjigo rekordov. S tem so prehiteli prejšnji izmerjeni prenos v 24 urah, ki ga je imel Firefox 2, ko ga je ob predstavitvi preneslo k sebi okoli 1,6 milijona uporabnikov. Odziv javnosti je bil celo precej večji od pričakovanj avtorjev oziroma pobudnikov iniciative, zaradi česar je tudi prišlo do preobremenitve strežnikov. Posledica je bila skoraj ura izgubljena za razbremenitev prometa na dodatne strežnike, sicer bi utegnil biti rezultat še boljši.

Kljub velikemu številu prenosa Firefoxa pa nekateri trdijo, da je navedba "rekord" morda malenkost pretirana. Trik je v temu, da drugod prenosov ne beležijo in zato ni uradno preverjenih podatkov. Pri družbi Adobe denimo trdijo, da pri njih pogosto beležijo čez osem milijonov prenosov dodatka Flash, pa zato tega ne obešajo na velik zvon. Še zanimivost - v Sloveniji je bilo v okoli 28 urah prenesenih čez 25.000 kopij.


Nazadnje urejal/a Mark Pet Jun 20, 2008 2:01 am; skupaj popravljeno 5 krat
Nazaj na vrh Go down
https://airsoftforum.slovenianforum.com
Mark
Admin
Admin



Število prispevkov : 52
Age : 31
Location : Ljubljana
Registration date : 08/06/2008

Mozilla Firefox 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Mozilla Firefox 3   Mozilla Firefox 3 Icon_minitimePet Jun 20, 2008 1:51 am

Presenetila me je njegova hitrost. Je pa tudi lažji za uporabo saj ti sam ponudi naslove tudi če na njih še nisi bil.

Napišite tudi vi kakšen se vam zdi.

Mozilla Firefox 3
Download cllick here
Nazaj na vrh Go down
https://airsoftforum.slovenianforum.com
OverLord

OverLord


Število prispevkov : 19
Age : 32
Location : Žalec/Celje
Registration date : 15/06/2008

Mozilla Firefox 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mozilla Firefox 3   Mozilla Firefox 3 Icon_minitimePet Jun 20, 2008 8:53 am

Men je firefox 2 boljši..firefox 3 mi kr blokira nekatere strani, v hitrosti pa se meni zdi da ni razlike. Neutral
Nazaj na vrh Go down
Mark
Admin
Admin



Število prispevkov : 52
Age : 31
Location : Ljubljana
Registration date : 08/06/2008

Mozilla Firefox 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Mozilla Firefox 3   Mozilla Firefox 3 Icon_minitimePet Jun 20, 2008 10:14 am

Menise pa zdi da takoj ko sem Mozilla Firefox 3 naložu se je takoj poznalo pri hitrosti. Mnenja sem da je nisi probal, ker drugače tega nebi rekel. Imam ga že 2 dni pa mi ni blokiralo niti ene strani, res pa je da ne hodil po XXX straneh.
Svetujem da si vsi naložite Mozilla Firefox 3. Zgoraj imate download link.
Nazaj na vrh Go down
https://airsoftforum.slovenianforum.com
Mark
Admin
Admin



Število prispevkov : 52
Age : 31
Location : Ljubljana
Registration date : 08/06/2008

Mozilla Firefox 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Mozilla Firefox 3   Mozilla Firefox 3 Icon_minitimePet Jun 20, 2008 10:16 am

Mogoče je edino, kar manka Slovenski jezik, vendar sem prepričan da bo tudi ta prišel kmalu. Do takrat pa moramo uživa ti v novi Mozilli
Nazaj na vrh Go down
https://airsoftforum.slovenianforum.com
Gost
Gost




Mozilla Firefox 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Mozilla Firefox 3   Mozilla Firefox 3 Icon_minitimePet Jun 20, 2008 12:48 pm

Mozilla Firefox 3 podira vse rekorde. Pa tudi najboljši firefox do sedaj. To si morate zlovdati
Nazaj na vrh Go down
DeyO
Modelator
Modelator



Število prispevkov : 51
Age : 32
Location : Koroška
Registration date : 11/06/2008

Mozilla Firefox 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Gost....   Mozilla Firefox 3 Icon_minitimeSob Jun 21, 2008 4:08 pm

[quote="Gost"]Mozilla Firefox 3 podira vse rekorde. Pa tudi najboljši firefox do sedaj. To si morate zlovdati[/quote

Jst zaenkrat ne morem komentirati firefox 3,ker še nisem downloadau,ampak mam namen. Rad bi pa povedal,da je fajn da gost tava na našem forumu in objavi temo,odgovor... Fajn bi pa tudi blo da postane naš član, zato pozivam vse goste naj se nam pridružijo:D

** Več nas je, boljši je
Razz Laughing
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Mozilla Firefox 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mozilla Firefox 3   Mozilla Firefox 3 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Mozilla Firefox 3
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
SLOAirsoft novičke-Ptujska Legija :: Novice-
Pojdi na: