SLOAirsoft novičke-Ptujska Legija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SLOAirsoft novičke-Ptujska Legija

za vse ki imajo radi airsoft
 
KazaloKazalo  PortalPortal  GalleryGallery  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  

 

 Mp5 A5???

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
mp5_a5




Število prispevkov : 11
Age : 30
Location : Ljubljana
Registration date : 09/06/2008

Mp5 A5??? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Mp5 A5???   Mp5 A5??? Icon_minitimeČet Avg 07, 2008 7:48 pm

...mene pa mal bol zanima o tej puški...če mogoče kdo ve kakšna je kko se obnaša..če jo ma kdo mogoče alpa kdo k ga pozna
mal me sm zanima kakšna je..mal več informacij Smile Wink
..tko da prosm mal komentirite tongue Smile
Nazaj na vrh Go down
Mark
Admin
Admin



Število prispevkov : 52
Age : 31
Location : Ljubljana
Registration date : 08/06/2008

Mp5 A5??? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: mp5_a5   Mp5 A5??? Icon_minitimeSob Avg 09, 2008 11:21 pm

mp5_a5 je napisal/a:
...mene pa mal bol zanima o tej puški...če mogoče kdo ve kakšna je kko se obnaša..če jo ma kdo mogoče alpa kdo k ga pozna
mal me sm zanima kakšna je..mal več informacij Smile Wink
..tko da prosm mal komentirite tongue Smile
ja mene tut zanima ta puska. samo povem da M4 S-System prekasa vse
Nazaj na vrh Go down
https://airsoftforum.slovenianforum.com
mp5_a5




Število prispevkov : 11
Age : 30
Location : Ljubljana
Registration date : 09/06/2008

Mp5 A5??? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mp5 A5???   Mp5 A5??? Icon_minitimeSre Avg 13, 2008 2:12 pm

S-System je res ful močna...

sm djte mal za mp5ko komentirat..

ka sploh nobenga ni na forumu al kaj.. mam občutk kt d se sam s sabo poguvarjam k sploh noben ne odgovarja Mad Mad Mad
Nazaj na vrh Go down
ali_p




Število prispevkov : 1
Registration date : 10/08/2008

Mp5 A5??? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mp5 A5???   Mp5 A5??? Icon_minitimeSre Avg 13, 2008 11:25 pm

Ali te zanima SMG ali airsoft?

No če te zanima airsoft je mp5 ena najbolj priljubljenih replik. Kot prvo se je potrebno ustaviti pri kopitu. MP5 je kratka replika zato je zložljivo kopito rahlo neuporabno (ta pride do izraza pri večjih replikah ali sekundarnem orožju), poleg tega ima veliko kopito prostor tudi za veliko baterijo (zelo pomembno). Ima priročno držalo (pistol grip) in ravno pravo trdoto sprožilca, na selektorju lahko izbiramo safemode, semi (en strel) in rafalno strljanje. Selektor se zelo lepo usede in se ne prestavlja med samim streljanjem. Na merku ima štiri različne velike merske obroče. MP5 nima railov za motažo merskih naprav in ostalih dodatkov.

Sprednje držalo (foregrip) je iz ABS plastike vendar je narejeno zelo kompaktno, nad njim je izpostavljena majhna ročica s katero uravnavamo hop-up (ta se med premikanjem po terenu po nesreči hitro prestavi, zato jo je dobro zaščititi s selotejpom, izolirnim trakom ...) Repetirna ročka pa je samo za zabavo in nima bistvene funkcije. Razbijalec ognja (flesh hider) je pritrjen s navojem, razen če imate mp5 s fiksnim dušilcem (te replike vam resnično odsvetujem!!!) Puška ima spredaj in zadaj pritditev za nošenje na pasu. Rad pa bi omenil, da so hi-cap za mp5 zaradi majhnosti navijalnega koluta težavno uporabni, zato je pri teh replikah najbolj uporaben mid-cap.

Najpomembnejši pa je proizvajalec replike, teh pa je veliko, zato bi izpostavil da so daleč najboljše MP5 Tokyo Marui (TM) (zadetek v polno), že od daleč pa se je potrebno izogibati mp5 proizvajalca Jing Gong (JG), še posebej variant s fiksnim dušilcem.




Prvi bodo zadnji in zadnji bodo prvi. Very Happy Crying or Very sad Crying or Very sad Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Mp5 A5??? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mp5 A5???   Mp5 A5??? Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Mp5 A5???
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
SLOAirsoft novičke-Ptujska Legija :: Vse o airsoftu-
Pojdi na: