SLOAirsoft novičke-Ptujska Legija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SLOAirsoft novičke-Ptujska Legija

za vse ki imajo radi airsoft
 
KazaloKazalo  PortalPortal  GalleryGallery  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  

 

 STran je dobila nov izgled

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Mark
Admin
Admin



Število prispevkov : 52
Age : 31
Location : Ljubljana
Registration date : 08/06/2008

STran je dobila nov izgled Empty
ObjavljaNaslov sporočila: STran je dobila nov izgled   STran je dobila nov izgled Icon_minitimePet Jun 20, 2008 1:16 am

Ura je polnoč in 12 minut in koncno sem dokoncal nov izgled za stran(po dolgih straneh pisanja html kode). Upam da ste zadovolni saj zadovolstvo gostov je nas uspeh. pA ŠE TO STRAN IMA LEP IZGLED LE ČE SI PRIJAVLJEN DRUGACE SE VSE RAZTEGNE TAKO DA PRIJAVI SE!!! Registriraj se click here
Naj samo omenim da še vedno iščemo oglaševalce ali sponzorje(zelo ugodno)
Za oglaševanje sta 2 moznosti:
pod sponzorji ali pa čisto zgoraj namesto slike.
Kontakt:
airsoftforum@hotmailcom


Nazadnje urejal/a Mark Pet Jun 20, 2008 10:30 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
https://airsoftforum.slovenianforum.com
DeyO
Modelator
Modelator



Število prispevkov : 51
Age : 32
Location : Koroška
Registration date : 11/06/2008

STran je dobila nov izgled Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Nov izgled strani!   STran je dobila nov izgled Icon_minitimePet Jun 20, 2008 8:51 am

No ja definitivno se trudimo vsi,sam sponzorji so bli prej mal boljs narejeni, tk da bi jih blo treba po mojem mnenju popravit na prvotno stanje, kajti lepše je, če so eden pod drugim in ime sponzorja zraven.
Tudi moderatorji ne počivajo, vestno iščemo nove člane, končno sem dokončal pravilnik, prestavljamo teme, brišemo nepotrebne komentarje,izjave...
Skratka tudi mi imamo VELIKO DELA!



Naj povem, da v teh dneh pospešeno delam in se zajebavam z nastavitvami za INTERNETNI RADIO! Kdaj bo stvar delovala še ne morem sporočiti, sem pa siguren da še pravi čas, namreč dela je veliko!
Naj povem še, da bomo iskali tudi DJ-e, muzka se bo vrtela z programom SAM Broadcaster in z nobenim drugim,da o kakšnem winampu ne govorim! Pa skoraj 80% moznosti je, da se bo muzika vrtrela v živo, DJ se nam bo javljal preko mikrofona, tako da vam bomo krajsali čas poleg spletne klepetalnice tudi z internetnim radiem!


To je bilo nakratko moje mnenje in pa novica, upam da spet nisem predolg Razz

Lp, DeyO
Nazaj na vrh Go down
Mark
Admin
Admin



Število prispevkov : 52
Age : 31
Location : Ljubljana
Registration date : 08/06/2008

STran je dobila nov izgled Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Nov izgled strani!   STran je dobila nov izgled Icon_minitimePet Jun 20, 2008 10:23 am

Lepo te se to sliši da delamo vsi. Glede izgleda je pa tako. Ime sponzorja se vidi. Če ne vidiš si kupi očala. MORAŠ PA BITI LOGIRAN, DA JE STRAN LEPA. ČE NISI LOGIRAN SE TI BO STRAN RAZVLEKLA. LOGIRAJ SE SICER BO SE STRAN RAZVLEGLA IN BO GRDO ZA VIDETI TER TUDI TEŽJE BOŠ PISAL.

Registracija je brezplačna in jo boš končal v 30s saj imas za vpisat samo uporabniško ime, geslo, in potrditev gesla.
REGISTRIRAJTE SE
Nazaj na vrh Go down
https://airsoftforum.slovenianforum.com
Sponsored content





STran je dobila nov izgled Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: STran je dobila nov izgled   STran je dobila nov izgled Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
STran je dobila nov izgled
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
SLOAirsoft novičke-Ptujska Legija :: Novice-
Pojdi na: